Osvetlenie Slovakia

Váš spoľahlivý partner v oblasti osvetlenia

AIRSTREAM UV-C

Baktericídne svietidlo s nútenou cirkuláciou vzduchu, navrhnuté pre žiarivky T8 a prispôsobené na montáž na stenu. Toto svietidlo má vnútornú uzavretú a utesnenú komoru, kde prebieha celý proces dezinfekcie aj vďaka prúdeniu vzduchu. Vysoko kvalitné puzdro neabsorbuje vzduch medzerami a jeho šikmé prevedenie zabraňuje tvorbe prachu v horizontálnej pracovnej polohe. Navyše, puzdro je chránené antibakteriálnym povlakom. Predradník zapaľovania je umiestnený v samostatnej a utesnenej komore chránenej proti vniknutiu prachu, ktorý môže spôsobiť negatívne účinky, ako napríklad skrat na kryte. Použité komponenty sú odolné voči UV žiareniu: kryté objímky, napájací zdroj, káble a ventilátor. Svietidlo je vybavené vymeniteľným vzduchovým filtrom, ktorý zabraňuje vniknutiu prachu do svietidla. Výmenu filtra je možné vykonať bez nutnosti otvárania celého svietidla. Vo výstupe sa nachádza zabudovaný priemyselný ventilátor s guličkovými ložiskami.  

Vzhľadom na fakt, že celý proces dezinfekcie prebieha vo vnútri, svietidlo je úplne bezpečné a odporúča sa do priestorov, kde je žiadaný permanentný výkon práce súčasne s dezinfekciou.

K dispozícii sú dve varianty svietidiel AIRSTREAM vzhľadom na prívod vzduchu:
F - prívod vzduchu spredu spolu s mriežkou na výstup vzduchu
S - prívod vzduchu cez filter na bočnom konci uzáveru, ktorý zaisťuje vyššiu účinnosť zariadeniam

Verzie svietidiel AIRSTREAM vzhľadom na montáž:
NF - montáž do stropu
WF - montáž do steny
GS / GF - montáž na prenosný stojan
MGS / MGF - montáž na prenosný stojan s kolieskami

Svietidlo produkuje zvuk v rozmedzí 55-60dB (v okruhu 1 meter).

Svietidlo vyrobené vo fabrike s certifikátom na výrobu zdravotníckych pomôcok ISO 13485

Copyright 2020
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky